Fighter 1 Fighter 2 Fighter 1 points Fighter 2 points Stage
Аверьянова Анастасия Гераськин Сергей 4 7 Eighthfinal
Аверьянова Анастасия Зуев Дмитрий 1 7 Pools
Аверьянова Анастасия Складоновский Максим 6 4 Pools
Алешина Дарья Вараксин Алексей 2 10 Pools
Алешина Дарья Долгоруков Павел 12 2 Pools
Вараксин Алексей Зуев Дмитрий 2 7 Pools
Иванов Владимир Никульшин Дмитрий 14 9 Pools
Никитин Андрей Петров Сергей 12 11 Pools
Гераськин Сергей Алешина Дарья 12 7 Pools
Иванов Владимир Правой Егор 12 2 Eighthfinal
Никитин Андрей Родионов Игорь 5 6 Pools
Гераськин Сергей Пичугина Юлия 7 1 Pools
Крестовская Анастасия Даминова Севиль 15 5 Pools
Никитин Андрей Словарева Ольга 3 10 Semifinal
Гераськин Сергей Родионов Игорь 5 5 Pools
Крестовская Анастасия Никульшин Дмитрий 8 11 Pools
Никульшин Дмитрий Бакир Михаил 5 7 Pools
Гераськин Сергей Словарева Ольга 8 0 Final
Матюшина Анастасия Гордеев Андрей 5 3 Pools
Никульшин Дмитрий Петров Сергей 6 8 Pools
Гордеев Андрей Даминова Севиль 9 1 Pools
Матюшина Анастасия Долгоруков Павел 9 11 Pools
Петров Сергей Вараксин Алексей 10 8 Eighthfinal
Даминова Севиль Долгоруков Павел 5 9 Pools
Матюшина Анастасия Некрылов Андрей 6 4 Pools
Петров Сергей Раевский Вадим 12 2 Pools
Алешина Дарья Словарева Ольга 10 11 Eighthfinal
Долгоруков Павел Вараксин Алексей 4 9 Pools
Муращенко Илья Амзаракова Кира 2 3 Pools
Петров Сергей Словарева Ольга 1 7 Pools
Амзаракова Кира Пичугина Юлия 4 7 Pools
Долгоруков Павел Зуев Дмитрий 6 7 Eighthfinal
Муращенко Илья Крестовская Анастасия 12 10 Pools
Петров Сергей Словарева Ольга 8 12 Quarterfinal
Амзаракова Кира Раевский Вадим 5 6 Pools
Звонарева Марина Иванов Владимир 5 10 Pools
Муращенко Илья Некрылов Андрей 6 11 Pools
Бакир Михаил Гераськин Сергей 11 12 Semifinal
Звонарева Марина Крестовская Анастасия 12 12 Pools
Муращенко Илья Правой Егор 2 10 Pools
Бакир Михаил Зуев Дмитрий 10 9 Quarterfinal
Звонарева Марина Некрылов Андрей 5 7 Pools
Некрылов Андрей Гераськин Сергей 7 8 Quarterfinal
Бакир Михаил Некрылов Андрей 14 12 Pools
Звонарева Марина Складоновский Максим 4 10 Pools
Некрылов Андрей Рехтин Михаил 11 7 Eighthfinal
Бакир Михаил Родионов Игорь 12 9 Eighthfinal
Зуев Дмитрий Матюшина Анастасия 9 1 Pools
Никитин Андрей Амзаракова Кира 13 3 Pools
Бакир Михаил Шаммасов Альмир 7 17 Pools
Иванов Владимир Алешина Дарья 5 15 Pools
Никитин Андрей Бакир Михаил 16 17 Third Place
Вараксин Алексей Даминова Севиль 6 3 Pools
Иванов Владимир Никитин Андрей 12 14 Quarterfinal
Никитин Андрей Иванов Владимир 8 7 Pools
Рехтин Михаил Складоновский Максим 19 9 Pools
Родионов Игорь Бакир Михаил 12 6 Pools
Родионов Игорь Шаммасов Альмир 10 1 Pools
Словарева Ольга Аверьянова Анастасия 8 6 Pools
Словарева Ольга Гераськин Сергей 2 7 Pools
Словарева Ольга Шаммасов Альмир 8 4 Pools
Шаммасов Альмир Гордеев Андрей 9 3 Pools
Шаммасов Альмир Никитин Андрей 10 11 Eighthfinal
Пичугина Юлия Аверьянова Анастасия 8 10 Pools
Пичугина Юлия Рехтин Михаил 3 6 Pools
Правой Егор Гордеев Андрей 1 1 Pools
Правой Егор Раевский Вадим 6 4 Pools
Правой Егор Рехтин Михаил 1 11 Pools
Раевский Вадим Складоновский Максим 10 5 Pools
Рехтин Михаил Зуев Дмитрий 5 7 Pools