Fighter 1 Fighter 2 Fighter 1 points Fighter 2 points Stage
Балыбина Наталья Бородулин Артем 5 15 Pools
Балыбина Наталья Исаев Владимир 6 7 Eighthfinal
Быков Богдан Дегтярев Алексей 8 8 Pools
Быков Богдан Дмитриев Александр 7 3 Pools
Быков Богдан Ермолин Иван 6 9 Eighthfinal
Быков Богдан Заика Александр 9 10 Pools
Виноградова Ольга Дегтярев Алексей 3 8 Pools
Виноградова Ольга Федин Андрей 0 10 Pools
Давыдов Денис Балыбина Наталья 1 4 Pools
Дегтярев Алексей Луганский Никита 8 2 Eighthfinal
Исаев Владимир Дегтярев Алексей 12 11 Third Place
Матлашевский Владимир Дмитриев Александр 3 10 Pools
Дегтярев Алексей Салов Василий 6 11 Pools
Исаев Владимир Заика Александр 7 14 Pools
Матлашевский Владимир Пальчиковская Владислава 11 5 Pools
Дмитриев Александр Ермолин Иван 4 7 Pools
Исаев Владимир Лаврухина Анна 11 1 Pools
Матлашевский Владимир Рассыпкин Артем 1 1 Pools
Дмитриев Александр Заика Александр 10 14 Eighthfinal
Исаев Владимир Луганский Никита 4 1 Pools
Матлашевский Владимир Салов Василий 0 3 Pools
Дмитриев Алексей Дюкова Александра 6 12 Pools
Карбовничая Ольга Елпаева Мария 19 15 Pools
Мустафаев Ровшан Балыбина Наталья 9 9 Pools
Дюкова Александра Бородулин Артем 4 14 Pools
Карбовничая Ольга Лаврухина Анна 17 7 Pools
Мустафаев Ровшан Дмитриев Алексей 6 0 Pools
Елпаева Мария Корниенко Светлана 15 3 Pools
Карбовничая Ольга Луганский Никита 1 7 Pools
Мустафаев Ровшан Исаев Владимир 2 10 Pools
Елпаева Мария Лаврухина Анна 18 18 Pools
Колодкин Александр Балыбина Наталья 7 10 Pools
Мустафаев Ровшан Исаев Владимир 9 10 Quarterfinal
Елпаева Мария Плохова Анастасия 11 12 Pools
Колодкин Александр Виноградова Ольга 13 9 Pools
Мустафаев Ровшан Крутько Мария 2 1 Pools
Ермолин Иван Бородулин Артем 2 0 Quarterfinal
Колодкин Александр Корниенко Светлана 12 0 Pools
Мустафаев Ровшан Посадская Ольга 3 0 Eighthfinal
Ермолин Иван Заика Александр 9 21 Pools
Колодкин Александр Лазарев Андрей 6 7 Eighthfinal
Пальчиковская Владислава Юсупов Илья 9 13 Pools
Давыдов Денис Дмитриев Алексей 12 12 Pools
Ермолин Иван Исаев Владимир 10 7 Semifinal
Крутько Мария Дмитриев Александр 5 9 Pools
Плохова Анастасия Виноградова Ольга 15 19 Pools
Давыдов Денис Дюкова Александра 12 12 Pools
Ермолин Иван Карбовничая Ольга 13 3 Pools
Крутько Мария Корниенко Светлана 12 0 Pools
Посадская Ольга Быков Богдан 4 7 Pools
Дегтярев Алексей Дюкова Александра 11 2 Pools
Ермолин Иван Филонов Алексей 12 9 Pools
Крутько Мария Пальчиковская Владислава 10 10 Pools
Дегтярев Алексей Заика Александр 11 15 Semifinal
Заика Александр Ермолин Иван 19 8 Final
Лаврухина Анна Дмитриев Алексей 15 6 Pools
Дегтярев Алексей Лазарев Андрей 9 8 Quarterfinal
Заика Александр Сильченко Алексей 9 5 Pools
Луганский Никита Корниенко Светлана 4 2 Pools
Рассыпкин Артем Сильченко Алексей 5 1 Pools
Юсупов Илья Лазарев Андрей 0 1 Pools
Рассыпкин Артем Фомичев Алексей 5 9 Pools
Юсупов Илья Лазарев Андрей 3 8 Pools
Салов Василий Бородулин Артем 0 0 Pools
Салов Василий Лазарев Андрей 3 1 Pools
Сильченко Алексей Давыдов Денис 2 2 Pools
Сильченко Алексей Юсупов Илья 5 4 Pools
Федин Андрей Бородулин Артем 3 6 Pools
Федин Андрей Бородулин Артем 5 10 Eighthfinal
Федин Андрей Лазарев Андрей 6 8 Pools
Филонов Алексей Заика Александр 4 7 Quarterfinal
Филонов Алексей Колодкин Александр 20 16 Pools
Филонов Алексей Салов Василий 15 8 Eighthfinal
Филонов Алексей Федин Андрей 13 16 Pools
Посадская Ольга Пальчиковская Владислава 15 13 Pools
Филонов Алексей Фомичев Алексей 9 1 Pools
Посадская Ольга Плохова Анастасия 6 3 Pools
Фомичев Алексей Луганский Никита 3 7 Pools
Посадская Ольга Рассыпкин Артем 5 4 Pools
Фомичев Алексей Плохова Анастасия 1 6 Pools