Fighter 1 Fighter 2 Fighter 1 points Fighter 2 points Stage
Даминова Севиль Бакир Михаил 3 7 Pools
Максимов Виталий Малышев Николай 0 11 Pools
Пичугина Юлия Раджабов Азамат 6 4 Pools
Даминова Севиль Вареник Владимир 1 4 Pools
Малышев Николай Петров Сергей 11 6 Final
Пичугина Юлия Родионов Олег 10 11 Eighthfinal
Абалакин Сергей Дьячёк Никодим 17 18 Pools
Даминова Севиль Кандаурова Екатерина 0 5 Pools
Матюшина Анастасия Дьячёк Никодим 13 14 Eighthfinal
Раджабов Азамат Малышев Николай 10 15 Pools
Абалакин Сергей Клевин Денис 19 16 Pools
Дьячёк Никодим Абалакин Сергей 28 27 Third Place
Матюшина Анастасия Оленева Валерия 18 10 Pools
Раджабов Азамат Муращенко Илья 17 16 Pools
Абалакин Сергей Малышев Николай 19 16 Semifinal
Кандаурова Екатерина Родионов Олег 6 9 Pools
Матюшина Анастасия Орехов Данила 17 16 Pools
Абалакин Сергей Терентьев Андрей 20 19 Eighthfinal
Клевин Денис Максименко Денис 0 11 Pools
Матюшина Анастасия Петров Сергей 7 9 Pools
Аверьянова Анастасия Дьячёк Никодим 0 10 Pools
Клевин Денис Разыграева Полина 11 0 Pools
Муращенко Илья Амзаракова Кира 12 20 Pools
Бакир Михаил Максимов Виталий 10 3 Pools
Козлов Денис Костянков Дмитрий 6 4 Pools
Никульшин Дмитрий Костянков Дмитрий 13 9 Pools
Бакир Михаил Никульшин Дмитрий 4 4 Pools
Козлов Денис Родионов Игорь 13 17 Pools
Оленева Валерия Аверьянова Анастасия 7 19 Pools
Бакуменко Сергей Крестовская Анастасия 11 0 Pools
Крылов Максим Пичугина Юлия 12 15 Pools
Оленева Валерия Крестовская Анастасия 9 14 Pools
Бакуменко Сергей Малышев Николай 7 9 Eighthfinal
Крылов Максим Юсов Михаил 15 25 Pools
Орехов Данила Кузнецова Юлия 20 15 Pools
Бакуменко Сергей Никульшин Дмитрий 3 6 Pools
Кузнецова Юлия Русавский Дмирий 16 11 Pools
Петров Сергей Дьячёк Никодим 19 20 Semifinal
Бакуменко Сергей Ягодовский Алексей 11 8 Pools
Максименко Денис Абалакин Сергей 22 24 Quarterfinal
Петров Сергей Кузнецова Юлия 15 7 Pools
Вареник Владимир Аверьянова Анастасия 14 14 Pools
Максименко Денис Дьячёк Никодим 17 21 Pools
Петров Сергей Никульшин Дмитрий 15 12 Eighthfinal
Вареник Владимир Муращенко Илья 15 15 Pools
Максименко Денис Малышев Николай 17 13 Pools
Петров Сергей Цуркин Леонид 14 9 Quarterfinal
Вареник Владимир Цуркин Леонид 18 19 Eighthfinal
Максимов Виталий Крестовская Анастасия 14 6 Pools
Петров Сергей Юсов Михаил 10 10 Pools
Юсов Михаил Бакир Михаил 13 12 Eighthfinal
Юсов Михаил Дьячёк Никодим 12 15 Quarterfinal
Юсов Михаил Орехов Данила 24 22 Pools
Ягодовский Алексей Козлов Денис 14 6 Pools
Разыграева Полина Костянков Дмитрий 9 7 Pools
Ягодовский Алексей Максименко Денис 10 16 Eighthfinal
Разыграева Полина Терентьев Андрей 0 10 Pools
Родионов Игорь Родионов Олег 10 10 Pools
Родионов Игорь Терентьев Андрей 14 20 Pools
Родионов Олег Амзаракова Кира 6 3 Pools
Родионов Олег Малышев Николай 12 13 Quarterfinal
Русавский Дмирий Абалакин Сергей 0 10 Pools
Русавский Дмирий Ягодовский Алексей 13 18 Pools
Терентьев Андрей Крылов Максим 25 27 Pools
Цуркин Леонид Амзаракова Кира 12 7 Pools
Цуркин Леонид Кандаурова Екатерина 11 0 Pools
Цуркин Леонид Пичугина Юлия 13 12 Pools