Fighter 1 Fighter 2 Fighter 1 points Fighter 2 points Stage
Волкова Виктория Деньга Алексей 10 13 Pools
Ильиных Дарья Кузнецова Юлия 9 6 Pools
Волкова Виктория Иванов Григорий 0 8 Pools
Ильиных Дарья Кулемин Егор 7 3 Pools
Архипов Дмитрий Белявцева Светлана 5 4 Pools
Волкова Виктория Марков Денис 7 10 Pools
Ильиных Дарья Кулемин Егор 0 1 Third Place
Архипов Дмитрий Орлова Мария 0 10 Pools
Гнездилов Никита Быков Богдан 0 12 Pools
Калинин Андрей Быков Артем 3 9 Pools
Архипов Дмитрий Фазлетдинов Рафаэль 3 6 Pools
Гнездилов Никита Жаринов Иван 9 7 Pools
Калинин Андрей Ильиных Дарья 7 8 Eighthfinal
Бакуменко Сергей Аншуков Виктор 10 1 Pools
Гнездилов Никита Колодкин Александр 1 3 Pools
Калинин Андрей Коваленко Виктория 5 0 Pools
Бакуменко Сергей Кулемин Егор 10 12 Pools
Давыдов Денис Гнездилов Никита 1 1 Pools
Бакуменко Сергей Лухменев Иван 14 9 Pools
Давыдов Денис Деньга Алексей 9 11 Pools
Белявцева Светлана Варов Антон 0 0 Pools
Жаринов Иван Аншуков Виктор 7 7 Pools
Белявцева Светлана Жаринов Иван 5 11 Pools
Жаринов Иван Орлова Мария 5 5 Pools
Быков Артем Быков Богдан 4 3 Pools
Захарченко Григорий Иванов Григорий 8 11 Pools
Быков Артем Кульчицкий Алексей 4 6 Pools
Захарченко Григорий Матюшина Анастасия 7 13 Pools
Быков Богдан Виноградова Ольга 12 3 Pools
Захарченко Григорий Черепанов Михаил 16 7 Pools
Варов Антон Виноградова Ольга 2 8 Pools
Иванов Григорий Матюшина Анастасия 1 0 Final
Виноградова Ольга Деньга Алексей 8 8 Pools
Иванов Григорий Нелюбин Михаил 10 9 Pools
Волкова Виктория Аншуков Виктор 4 12 Pools
Иванов Григорий Шеркунов Егор 18 9 Pools
Кульчицкий Алексей Ильиных Дарья 4 5 Quarterfinal
Матяж Денис Фомичев Алексей 5 2 Pools
Преснякова Наталия Пузынин Алексей 3 1 Pools
Кульчицкий Алексей Калинин Андрей 2 3 Pools
Нелюбин Михаил Патлахов Александр 9 4 Pools
Преснякова Наталия Сивков Сергей 13 18 Pools
Кулемин Егор Иванов Григорий 0 1 Semifinal
Ненилин Никита Иванов Григорий 7 12 Eighthfinal
Преснякова Наталия Степанов Лев 1 13 Pools
Кулемин Егор Марин Евгений 9 6 Pools
Ненилин Никита Нелюбин Михаил 2 8 Pools
Пузынин Алексей Сильченко Алексей 1 2 Pools
Кулемин Егор Марин Евгений 11 9 Eighthfinal
Ненилин Никита Плохова Анастасия 9 6 Pools
Родионов Александр Бакуменко Сергей 5 13 Pools
Кулемин Егор Нелюбин Михаил 1 0 Quarterfinal
Орлова Мария Аншуков Виктор 12 1 Pools
Родионов Александр Варов Антон 1 0 Pools
Коваленко Виктория Варов Антон 1 3 Pools
Лухменев Иван Матяж Денис 19 11 Pools
Орлова Мария Нелюбин Михаил 6 7 Eighthfinal
Родионов Александр Виноградова Ольга 9 5 Pools
Коваленко Виктория Ненилин Никита 0 3 Pools
Лухменев Иван Нелюбин Михаил 1 11 Pools
Орлова Мария Родионов Александр 9 9 Pools
Родионов Александр Матюшина Анастасия 19 20 Eighthfinal
Колодкин Александр Белявцева Светлана 7 4 Pools
Марин Евгений Марков Денис 8 6 Pools
Плохова Анастасия Ильиных Дарья 1 3 Pools
Колодкин Александр Кулемин Егор 3 9 Pools
Марин Евгений Посадская Ольга 11 1 Pools
Плохова Анастасия Сивков Сергей 1 1 Pools
Колодкин Александр Матюшина Анастасия 0 8 Pools
Марков Денис Лухменев Иван 10 21 Pools
Попович Андрей Плохова Анастасия 4 9 Pools
Кузнецова Юлия Марин Евгений 5 13 Pools
Марков Денис Патлахов Александр 12 4 Pools
Попович Андрей Пузынин Алексей 2 1 Pools
Кузнецова Юлия Федин Андрей 12 5 Pools
Матюшина Анастасия Ильиных Дарья 14 10 Semifinal
Попович Андрей Сильченко Алексей 3 2 Pools
Кузнецова Юлия Черепанов Михаил 6 4 Pools
Матюшина Анастасия Ненилин Никита 15 9 Pools
Посадская Ольга Кульчицкий Алексей 2 3 Pools
Кульчицкий Алексей Бакуменко Сергей 9 8 Eighthfinal
Матяж Денис Матюшина Анастасия 12 9 Pools
Посадская Ольга Пузынин Алексей 3 1 Pools
Кульчицкий Алексей Давыдов Денис 10 6 Pools
Матяж Денис Патлахов Александр 9 4 Pools
Преснякова Наталия Патлахов Александр 3 14 Pools
Тарасов Павел Матяж Денис 5 2 Eighthfinal
Тарасов Павел Фазлетдинов Рафаэль 8 6 Pools
Фазлетдинов Рафаэль Федин Андрей 6 3 Pools
Фазлетдинов Рафаэль Фомичев Алексей 3 8 Pools
Федин Андрей Архипов Дмитрий 4 5 Pools
Федин Андрей Деньга Алексей 5 3 Pools
Фомичев Алексей Ильиных Дарья 2 6 Pools
Фомичев Алексей Коваленко Виктория 7 3 Pools
Сивков Сергей Захарченко Григорий 0 8 Pools
Черепанов Михаил Степанов Лев 5 0 Pools
Сивков Сергей Черепанов Михаил 3 5 Pools
Шеркунов Егор Быков Богдан 9 6 Eighthfinal
Сильченко Алексей Давыдов Денис 4 12 Pools
Шеркунов Егор Иванов Григорий 4 14 Quarterfinal
Степанов Лев Посадская Ольга 7 5 Pools
Шеркунов Егор Калинин Андрей 7 7 Pools
Степанов Лев Тарасов Павел 4 7 Pools
Шеркунов Егор Попович Андрей 3 1 Pools
Тарасов Павел Быков Артем 13 12 Pools
Шеркунов Егор Сильченко Алексей 5 0 Pools
Тарасов Павел Быков Богдан 7 10 Pools
Тарасов Павел Матюшина Анастасия 0 1 Quarterfinal