Fighter 1 Fighter 2 Fighter 1 points Fighter 2 points Stage
Вараксин Алексей Симаков Григорий 7 7 Pools
Давыдов Николай Муращенко Илья 11 5 Pools
Вараксин Алексей Татьянников Никита 5 4 Semifinal
Давыдов Николай Правой Егор 4 5 Eighthfinal
Асламов Николай Горелов Илья 5 5 Pools
Владимиров Александр Горелов Илья 6 4 Pools
Жуков Константин Бойко Дмитрий 3 2 Pools
Асламов Николай Татьянников Никита 4 7 Pools
Владимиров Александр Ковалюк Роман 6 7 Pools
Жуков Константин Мирошниченко Владимир 3 3 Pools
Бакир Михаил Владов Михаил 8 3 Semifinal
Владов Михаил Степанов Сергей 5 5 Pools
Жуков Константин Симаков Григорий 4 4 Pools
Бакир Михаил Гогин Антон 7 7 Pools
Владов Михаил Щипанов Сергей 6 2 Pools
Золотарев Андрей Лавров Александр 5 5 Pools
Бакир Михаил Давыдов Николай 6 6 Pools
Гераськин Сергей Беклемешев Александр 10 5 Pools
Золотарев Андрей Мирошниченко Владимир 5 1 Pools
Бакир Михаил Жуков Константин 3 1 Pools
Гераськин Сергей Изварин Виктор 4 6 Pools
Золотарев Андрей Щипанов Сергей 1 3 Pools
Бакир Михаил Изварин Виктор 5 3 Quarterfinal
Гераськин Сергей Очкасов Федор 4 5 Eighthfinal
Изварин Виктор Золотарев Андрей 6 4 Pools
Бакир Михаил Ковалюк Роман 7 1 Pools
Гогин Антон Горицков Петр 3 2 Pools
Беклемешев Александр Бойко Дмитрий 6 2 Pools
Гогин Антон Изварин Виктор 7 11 Eighthfinal
Беклемешев Александр Вараксин Алексей 5 8 Pools
Горелов Илья Некрылов Андрей 4 5 Pools
Вараксин Алексей Владов Михаил 5 6 Pools
Горицков Петр Владимиров Александр 6 2 Pools
Вараксин Алексей Гогин Антон 10 5 Pools
Горицков Петр Степанов Сергей 3 4 Pools
Вараксин Алексей Некрылов Андрей 9 5 Quarterfinal
Горицков Петр Татьянников Никита 1 7 Pools
Вараксин Алексей Никитин Андрей 7 3 Eighthfinal
Давыдов Николай Гераськин Сергей 5 5 Pools
Михалевич София Очкасов Федор 1 3 Pools
Правой Егор Пичугина Юлия 3 2 Pools
Михалевич София Симаков Григорий 3 2 Pools
Правой Егор Татьянников Никита 6 8 Pools
Михалевич София Складоновский Максим 5 4 Pools
Правой Егор Татьянников Никита 3 4 Quarterfinal
Муращенко Илья Асламов Николай 3 6 Pools
Румянцев Руслан Давыдов Николай 3 9 Pools
Муращенко Илья Гераськин Сергей 3 4 Pools
Румянцев Руслан Пичугина Юлия 3 7 Pools
Муращенко Илья Румянцев Руслан 7 6 Pools
Симаков Григорий Гогин Антон 3 7 Pools
Некрылов Андрей Очкасов Федор 5 4 Pools
Складоновский Максим Горелов Илья 7 6 Pools
Никитин Андрей Изварин Виктор 4 2 Pools
Складоновский Максим Лавров Александр 4 6 Pools
Никитин Андрей Пичугина Юлия 5 3 Pools
Степанов Сергей Бакир Михаил 2 5 Eighthfinal
Изварин Виктор Лавров Александр 5 2 Pools
Никитин Андрей Степанов Сергей 3 3 Pools
Степанов Сергей Складоновский Максим 8 4 Pools
Ковалюк Роман Михалевич София 5 3 Pools
Очкасов Федор Владов Михаил 8 9 Quarterfinal
Татьянников Никита Некрылов Андрей 5 9 Pools
Ковалюк Роман Никитин Андрей 6 8 Pools
Очкасов Федор Правой Егор 6 6 Pools
Щипанов Сергей Владимиров Александр 3 2 Pools
Лавров Александр Владов Михаил 4 7 Pools
Очкасов Федор Румянцев Руслан 7 0 Pools
Щипанов Сергей Некрылов Андрей 1 4 Pools
Мирошниченко Владимир Асламов Николай 7 7 Pools
Пичугина Юлия Бойко Дмитрий 1 0 Pools
Щипанов Сергей Татьянников Никита 2 3 Eighthfinal
Мирошниченко Владимир Бойко Дмитрий 6 2 Pools
Пичугина Юлия Владов Михаил 5 7 Eighthfinal
Михалевич София Некрылов Андрей 4 8 Eighthfinal
Правой Егор Беклемешев Александр 6 0 Pools