Fighter 1 Fighter 2 Fighter 1 points Fighter 2 points Stage
Двинских Данил Ребров Илья 1 8 Pools
Дегтярев Алексей Качанов Андрей 5 6 Pools
Буркат Алексей Демидов Михаил 1 6 Pools
Дегтярев Алексей Скрынько Андрей 5 6 Pools
Буркат Алексей Дмитриев Александр 6 2 Pools
Дегтярев Алексей Шибеев Евгений 5 11 Pools
Буркат Алексей Фазлетдинов Рафаэль 4 2 Pools
Демидов Михаил Дмитриев Александр 7 1 Pools
Быков Артем Давыдов Денис 8 6 Pools
Дмитриев Александр Фазлетдинов Рафаэль 6 5 Pools
Быков Артем Матяж Денис 6 6 Pools
Дьячёк Никодим Карачаров Николай 2 1 Pools
Быков Артем Онищук Анна 5 1 Pools
Дьячёк Никодим Марин Евгений 7 3 Pools
Быков Артем Останин Игорь 6 4 Pools
Дьячёк Никодим Пичугина Юлия 8 4 Pools
Быков Артем Скрынько Андрей 9 12 Third Place
Дьячёк Никодим Ребров Илья 5 7 Quarterfinal
Быков Богдан Двинских Данил 3 8 Pools
Карачаров Николай Марин Евгений 1 2 Pools
Быков Богдан Ильиных Дарья 1 8 Pools
Качанов Андрей Скрынько Андрей 1 6 Pools
Быков Богдан Ребров Илья 3 4 Pools
Качанов Андрей Шибеев Евгений 2 5 Pools
Давыдов Денис Онищук Анна 5 5 Pools
Марин Евгений Пичугина Юлия 3 4 Pools
Давыдов Денис Останин Игорь 5 3 Pools
Двинских Данил Ильиных Дарья 5 4 Pools
Марков Денис Марин Евгений 0 7 Pools
Ребров Илья Ильиных Дарья 8 3 Pools
Шубинов Иван Демидов Михаил 2 7 Eighthfinal
Марков Денис Пичугина Юлия 3 3 Pools
Ребров Илья Шагабутдинов Радик 3 11 Final
Шубинов Иван Ильиных Дарья 8 0 Pools
Марков Денис Якутов Игорь 3 5 Eighthfinal
Скрынько Андрей Ребров Илья 2 4 Semifinal
Шубинов Иван Ребров Илья 2 8 Pools
Матюшина Анастасия Буркат Алексей 1 4 Pools
Скрынько Андрей Шибеев Евгений 7 5 Pools
Якутов Игорь Быков Артем 3 5 Pools
Матюшина Анастасия Демидов Михаил 4 7 Pools
Фазлетдинов Рафаэль Быков Артем 5 6 Eighthfinal
Якутов Игорь Давыдов Денис 7 5 Pools
Матюшина Анастасия Дмитриев Александр 7 5 Pools
Фазлетдинов Рафаэль Демидов Михаил 3 5 Pools
Якутов Игорь Матяж Денис 5 2 Pools
Матюшина Анастасия Фазлетдинов Рафаэль 4 10 Pools
Шагабутдинов Радик Быков Артем 8 4 Semifinal
Якутов Игорь Онищук Анна 6 4 Pools
Матяж Денис Буркат Алексей 8 7 Eighthfinal
Шагабутдинов Радик Двинских Данил 12 5 Eighthfinal
Якутов Игорь Останин Игорь 1 6 Pools
Матяж Денис Быков Артем 5 6 Quarterfinal
Шагабутдинов Радик Дегтярев Алексей 7 2 Pools
Якутов Игорь Скрынько Андрей 0 4 Quarterfinal
Матяж Денис Давыдов Денис 6 4 Pools
Шагабутдинов Радик Демидов Михаил 7 0 Quarterfinal
Матяж Денис Останин Игорь 6 4 Pools
Шагабутдинов Радик Качанов Андрей 4 4 Pools
Онищук Анна Дьячёк Никодим 1 8 Eighthfinal
Шагабутдинов Радик Скрынько Андрей 2 5 Pools
Онищук Анна Матяж Денис 6 1 Pools
Шагабутдинов Радик Шибеев Евгений 10 6 Pools
Онищук Анна Останин Игорь 6 5 Pools
Шибеев Евгений Ребров Илья 3 7 Eighthfinal
Марков Денис Дьячёк Никодим 6 2 Pools
Пичугина Юлия Карачаров Николай 2 1 Pools
Шубинов Иван Быков Богдан 5 6 Pools
Марков Денис Карачаров Николай 2 1 Pools
Пичугина Юлия Скрынько Андрей 2 3 Eighthfinal
Шубинов Иван Двинских Данил 4 6 Pools