Fighter 1 Fighter 2 Fighter 1 points Fighter 2 points Stage
Волкова Виктория Дмитриев Алексей 3 5 Pools
Елпаева Мария Коваленко Виктория Pools
Исаев Владимир Ненилин Никита 3 4 Semifinal
Волкова Виктория Колодкин Александр 3 8 Pools
Ермолин Иван Бакир Михаил 4 3 Semifinal
Исаев Владимир Пилипенко Всеволод 8 3 Pools
Бакир Михаил Балыбина Наталья 5 3 Pools
Волкова Виктория Корниенко Светлана 7 0 Pools
Ермолин Иван Дегтярев Алексей 8 1 Quarterfinal
Корниенко Светлана Крутько Мария 0 7 Pools
Бакир Михаил Быков Богдан 4 2 Pools
Волкова Виктория Матюшина Анастасия 0 7 Pools
Ермолин Иван Ильиных Дарья 4 1 Pools
Крутько Мария Дегтярев Алексей 1 7 Eighthfinal
Бакир Михаил Исаев Владимир 4 3 Pools
Гашкова Надежда Дмитриев Александр 0 7 Pools
Ермолин Иван Крутько Мария 4 3 Pools
Бакир Михаил Исаев Владимир 7 0 Third Place
Гашкова Надежда Елпаева Мария 2 7 Pools
Ермолин Иван Матюшина Анастасия 3 5 Pools
Балыбина Наталья Бакир Михаил 1 2 Quarterfinal
Гашкова Надежда Колодкин Александр 1 2 Pools
Заика Александр Давыдов Денис 6 4 Pools
Балыбина Наталья Колодкин Александр 5 4 Pools
Гашкова Надежда Корниенко Светлана 8 1 Pools
Заика Александр Салов Василий 6 6 Pools
Балыбина Наталья Мустафаев Ровшан 5 3 Pools
Давыдов Денис Исаев Владимир 3 4 Pools
Заика Александр Фомичев Алексей 7 0 Pools
Балыбина Наталья Салов Василий 3 2 Eighthfinal
Давыдов Денис Кузнецова Юлия 6 3 Pools
Ильиных Дарья Елпаева Мария 7 2 Pools
Бородулин Артем Давыдов Денис 2 7 Pools
Дегтярев Алексей Матюшина Анастасия 5 2 Pools
Ильиных Дарья Заика Александр 2 3 Pools
Бородулин Артем Дмитриев Александр 2 6 Pools
Дмитриев Александр Заика Александр 6 2 Eighthfinal
Ильиных Дарья Корниенко Светлана 8 0 Pools
Бородулин Артем Сильченко Алексей 3 1 Pools
Дмитриев Александр Ненилин Никита 4 8 Quarterfinal
Ильиных Дарья Матюшина Анастасия 2 3 Eighthfinal
Быков Богдан Бакир Михаил 0 5 Eighthfinal
Дмитриев Алексей Ермолин Иван 0 8 Pools
Исаев Владимир Колодкин Александр 6 4 Pools
Быков Богдан Дмитриев Александр 5 2 Pools
Дмитриев Алексей Матюшина Анастасия 2 6 Pools
Исаев Владимир Луганский Никита 6 1 Eighthfinal
Быков Богдан Преснякова Наталия 6 0 Pools
Дмитриев Алексей Ненилин Никита 0 6 Eighthfinal
Исаев Владимир Матюшина Анастасия 3 2 Quarterfinal
Матлашевский Владимир Ермолин Иван 0 3 Eighthfinal
Пилипенко Всеволод Сильченко Алексей 0 8 Pools
Матлашевский Владимир Пальчиковская Владислава 6 1 Pools
Рассыпкин Артем Салов Василий 3 4 Pools
Мустафаев Ровшан Рассыпкин Артем 7 4 Pools
Салов Василий Дмитриев Александр 6 2 Pools
Мустафаев Ровшан Салов Василий 1 3 Pools
Сильченко Алексей Рассыпкин Артем 2 3 Pools
Крутько Мария Елпаева Мария 6 3 Pools
Мустафаев Ровшан Федин Андрей 5 4 Pools
Федин Андрей Балыбина Наталья 1 4 Pools
Кузнецова Юлия Лавров Александр 2 6 Pools
Ненилин Никита Быков Богдан 6 2 Pools
Федин Андрей Рассыпкин Артем 3 5 Pools
Кузнецова Юлия Пальчиковская Владислава 4 2 Pools
Ненилин Никита Дегтярев Алексей 9 2 Pools
Федин Андрей Фомичев Алексей 5 3 Pools
Лавров Александр Дегтярев Алексей 3 5 Pools
Ненилин Никита Елпаева Мария 7 0 Pools
Фомичев Алексей Сильченко Алексей 3 5 Pools
Лавров Александр Лаврухина Анна 4 2 Pools
Ненилин Никита Ермолин Иван 7 8 Final
Лавров Александр Луганский Никита 2 4 Pools
Останина Ирина Дегтярев Алексей 0 8 Pools
Лаврухина Анна Крутько Мария 5 1 Pools
Останина Ирина Дмитриев Алексей 0 6 Pools
Лаврухина Анна Луганский Никита 1 3 Pools
Останина Ирина Кузнецова Юлия 3 2 Pools
Лаврухина Анна Матлашевский Владимир 0 7 Pools
Останина Ирина Матлашевский Владимир 7 3 Pools
Луганский Никита Бакир Михаил 3 4 Pools
Пальчиковская Владислава Преснякова Наталия 0 0 Pools
Луганский Никита Пальчиковская Владислава 6 3 Pools
Пилипенко Всеволод Ненилин Никита 0 7 Pools
Матлашевский Владимир Бородулин Артем 2 3 Pools
Пилипенко Всеволод Преснякова Наталия 6 4 Pools
Волкова Виктория Кузнецова Юлия Pools
Гашкова Надежда Виноградова Ольга Pools
Коваленко Виктория Фомичев Алексей Pools