Fighter 1 Fighter 2 Fighter 1 points Fighter 2 points Stage
Гашкова Надежда Коваленко Виктория 1 5 Pools
Гашкова Надежда Кузнецова Юлия 3 9 Pools
Архипов Дмитрий Волкова Виктория 5 5 Pools
Гнездилов Никита Аншуков Виктор 4 0 Pools
Архипов Дмитрий Сметанин Глеб 2 7 Pools
Гнездилов Никита Кузнецова Юлия 2 1 Pools
Базеев Дмитрий Быков Артем 4 5 Pools
Гнездилов Никита Сметанин Глеб 1 9 Pools
Бакуменко Сергей Захарченко Григорий 5 11 Eighthfinal
Гнездилов Никита Фазлетдинов Рафаэль 3 6 Quarterfinal
Белявцева Светлана Курдюков Семен 1 10 Eighthfinal
Захарченко Григорий Архипов Дмитрий 7 3 Pools
Белявцева Светлана Першин Яков 3 3 Pools
Белявцева Светлана Преснякова Наталия 8 1 Pools
Белявцева Светлана Сметанин Глеб 1 9 Pools
Быков Артем Дундуков Валерий 3 2 Pools
Быков Артем Сметанин Глеб 6 15 Quarterfinal
Быков Артем Шеркунов Егор 7 5 Eighthfinal
Волкова Виктория Давыдов Денис 2 7 Pools
Волкова Виктория Сивков Сергей 2 4 Pools
Гашкова Надежда Калинин Андрей 1 8 Pools
Коваленко Виктория Фазлетдинов Рафаэль 3 12 Eighthfinal
Пузынин Алексей Гнездилов Никита 5 11 Eighthfinal
Костин Алексей Бакуменко Сергей 2 12 Pools
Пузынин Алексей Давыдов Денис 7 6 Pools
Костин Алексей Дундуков Валерий 6 5 Pools
Пузынин Алексей Матюшина Анастасия 3 6 Pools
Костин Алексей Марков Денис 5 4 Pools
Степанов Лев Аншуков Виктор 3 8 Pools
Костин Алексей Матюшина Анастасия 2 8 Eighthfinal
Степанов Лев Матюшина Анастасия 3 4 Pools
Курдюков Семен Базеев Дмитрий 4 1 Pools
Степанов Лев Черепанов Михаил 2 2 Pools
Курдюков Семен Матяж Денис 3 0 Pools
Тарасов Павел Першин Яков 5 1 Pools
Захарченко Григорий Бакуменко Сергей 6 6 Pools
Курдюков Семен Сметанин Глеб 3 6 Third Place
Фазлетдинов Рафаэль Бакуменко Сергей 6 2 Pools
Захарченко Григорий Давыдов Денис 8 2 Pools
Курдюков Семен Тарасов Павел 4 1 Pools
Фазлетдинов Рафаэль Захарченко Григорий 11 8 Final
Захарченко Григорий Курдюков Семен 8 11 Semifinal
Марков Денис Калинин Андрей 5 4 Pools
Фазлетдинов Рафаэль Марков Денис 6 2 Pools
Ильиных Дарья Быков Артем 5 2 Pools
Матюшина Анастасия Захарченко Григорий 2 9 Quarterfinal
Фазлетдинов Рафаэль Сивков Сергей 4 3 Pools
Ильиных Дарья Матяж Денис 2 2 Pools
Матяж Денис Калинин Андрей 5 3 Pools
Фазлетдинов Рафаэль Сметанин Глеб 7 13 Semifinal
Ильиных Дарья Сметанин Глеб 2 13 Eighthfinal
Першин Яков Курдюков Семен 2 10 Quarterfinal
Черепанов Михаил Базеев Дмитрий 4 2 Pools
Ильиных Дарья Тарасов Павел 0 5 Pools
Першин Яков Тарасов Павел 9 8 Eighthfinal
Шеркунов Егор Кузнецова Юлия 4 2 Pools
Коваленко Виктория Дундуков Валерий 4 5 Pools
Преснякова Наталия Першин Яков 1 9 Pools
Шеркунов Егор Матюшина Анастасия 5 5 Pools
Коваленко Виктория Сивков Сергей 5 5 Pools
Пузынин Алексей Аншуков Виктор 4 3 Pools
Шеркунов Егор Черепанов Михаил 10 5 Pools